אודות האב סקיוריטי

האב סקיוריטי – ככל שיותר ויותר מוסדות פיננסיים ותיקים וחדשים ברחבי העולם מכירים בפוטנציאל האדיר של הפינטק, הביקוש למוצרים ושירותים בתחום עולה, ומעודד פיתוח מוצרים חדשים וצמיחת חברות. לכך תורמים גם חממות ואקסלרטורים למיניהם, המהווה בית לחברות חדשות עם רעיונות מבריקים. בנקים, חברות ביטוח וגופים רבים נוספים פונים לישראל על מנת למצוא את הפתרון המתקדם ביותר, המותאם לצרכיהם.

תעשיית הפינטק במכון היצוא מייצגת למעלה מ-130 חברות וגם תומכת ומעודדת את התעשייה הישראלית, הן באמצעות סיוע בהכנת תוכנית עסקית, עידוד מחקר ופיתוח בחממות שונות, והן בשיתופי פעולה עם אנשי מקצוע מחוץ לישראל ומציאת הזדמנויות עסקיות מבטיחות. הקמת ביתנים לאומיים בתערוכות מובילות, הנפקה ואירוח משלחות מקצועיות, ארגון כנס פינטק וימי טכנולוגיה ישראלית במוסדות פיננסיים ברחבי העולם.

האב סקיוריטי לוגו
האב סקיוריטי אודות

מה זה פינטק

ככל שיותר ויותר מוסדות פיננסיים ותיקים וחדשים ברחבי העולם מכירים בפוטנציאל האדיר של הפינטק, הביקוש למוצרים ושירותים בתחום עולה, ומעודד פיתוח מוצרים חדשים וצמיחת חברות. לכך תורמים גם חממות ואקסלרטורים למיניהם, המהווה בית לחברות חדשות עם רעיונות מבריקים. בנקים, חברות ביטוח וגופים רבים נוספים פונים לישראל על מנת למצוא את הפתרון המתקדם ביותר, המותאם לצרכיהם.

Social Media