צור קשר

צור קשר – הנכם מוזמנים להשאיר את פרטיכם ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

  האב סקיוריטי צור קשר

  צור קשר

  צור קשר –

  Fintech הוא אוסף של המונחים "פיננסים" ו"טכנולוגיה" ומתייחס לכל עסק המשתמש בטכנולוגיה כדי לשפר או להפוך שירותים ותהליכים פיננסיים לאוטומטיים. המונח מקיף תעשייה צומחת במהירות המשרתת את האינטרסים של הצרכנים והעסקים גם יחד במספר דרכים. מבנקאות וביטוח ניידים ועד אפליקציות קריפטוגרפיות והשקעות, לפינטק יש מגוון אינסופי של יישומים לכאורה.

  התעשייה היא ענקית – והיא תמשיך להתרחב בשנים הבאות. על פי CB Insights, ישנם "41 חדי קרן פינטק מגובים VC בשווי כולל של 154.1 מיליארד דולר." אחד הגורמים המניעים הוא שבנקים מסורתיים רבים הם תומכים ומאמצים את הטכנולוגיה, משקיעים באופן פעיל בסטארט-אפים פינטק, רוכשים או משתפים פעולה עם סטארט-אפים בתחום הפינטק, כי קל יותר לתת ללקוחות בעלי חשיבה דיגיטלית את מה שהם רוצים, ובמקביל גם לקדם את התעשייה קדימה ולהישאר רלוונטי.

  איך הפינטק עובד?
  פינטק היא לא תעשייה חדשה, היא רק תעשייה שהתפתחה מהר מאוד. טכנולוגיה הייתה, במידה מסוימת, תמיד חלק מהעולם הפיננסי, בין אם זה הצגת כרטיסי האשראי בשנות ה-50 או כספומטים, רצפות מסחר אלקטרוניות, אפליקציות מימון אישי ומסחר בתדירות גבוהה בעשורים שלאחר מכן.

  האומץ מאחורי הטכנולוגיה הפיננסית משתנה מפרויקט לפרויקט, יישום ליישום. עם זאת, חלק מההתקדמויות החדשות ביותר הן שימוש באלגוריתמים של למידת מכונה, בלוקצ'יין ומדעי נתונים כדי לעשות הכל, החל מסיכוני אשראי לעיבוד ועד להפעיל קרנות גידור. למעשה, יש כעת תת-קבוצה שלמה של טכנולוגיות רגולטוריות המכונה "regtech" שנועדו לנווט בעולם המורכב של בעיות ציות ורגולציה של תעשיות כמו, ניחשתם נכון, פינטק.

  Social Media